Vyrazte do Brna na Den sociálních podniků a neziskových organizací

Zdroj: Mendelu
Pondělí 6. květen 2024, 8:25 – Text: (red)

Konat se bude 15. května od 10 do 15 hodin v areálu Mendelovy univerzity v Brně.

Na akci můžete navštívit 22 stánků sociálních podniků, neziskových organizcí, ale i studentských projektů, které se realizují v rámci předmětu Společenská odpovědnost a udržitelnosti organizací. Organizace se zde mohou prezentovat zážitkovou formou – tedy ať už ochutnávkou z gastronomie, možností zakoupení vlastnoručně vyráběných výrobků, produktů lidí se zdravotním či sociálním znevýhodněním, či zážitků s konkrétním dopadem (např. hra, pomocí které si lidé vyzkouší, jaké je to být na vozíku, možnost vžít se do role člověka se schizofrenií či depresí pomocí speciálních simulátorů aj.).