Adresa: Biskupské nám. 1, pobočky na fakultách

Lokace: Hněvotínská

Lokace: Neředín

Lokace: Holice

Bezbariérový přístup pro kočárek přízemí bez problémů, výtahy do pater
Přebalovací pult v budově lze přebalit na vhodném místě dle výběru rodiče (např klubovny, časopisecká studovna, noční studovna), domluva kdykoliv možná
Diskrétní místo pro kojení / odsávání lze přebalit na vhodném místě dle výběru rodiče (např klubovny, časopisecká studovna, noční studovna), domluva kdykoliv možná
Mikrovlnka na Zbrojnici jsou dvě, na pobočkách na fakultách rovněž po jedné
Prostor pro nakrmení dítěte po domluvě kdekoliv to bude rodičům příjemné, Zbrojnice může poskytnout i služební prostory ve 2. patře zcela diskrétně, vstup výtahem
Dětský koutek / herna dětský koutek Zbrojnice v 1. patře - pastelky, papíry, hračky, knihy, stoleček, židlička, koberec