Den otevřených dveří na PS UP

Středa 8. listopad 2023, 15:41

V pátek 3.11.2023 proběhl na Projektovém servisu Univerzity Palackého první Den otevřených dveří určený zejména zaměstnancům univerzity. Od slavnostního zahájení v devět hodin se u připravených stolečků setkala velká řada zaměstnanců a zástupců jednotlivých fakult i centrálních jednotek. V přátelské atmosféře se konzultovaly jak budoucí projektové výzvy, běžné chyby v projektových žádostech, tak i rozsah aktivit, které PSUP nabízí v přípravě a realizaci projektů. Někteří z návštěvníků byli na PSUP úplně poprvé, někteří, ač dlouhodobě spolupracující ocenili možnost setkat se osobně s lidmi, které třeba dosud znali pouze z e-mailů a telefonátů. Mnoho hostů využilo možnosti prohlédnout si prostory PSUP, představeny byly nové webové stránky PSUP, bylo možné nahlédnout do četných publikací a propagačních materiálů vytvořených v rámci projektů Univerzity Palackého. Než se dveře po třetí hodině odpolední uzavřely, uvítali zaměstnankyně a zaměstnanci PSUP několik desítek návštěvníků.

Všem, kteří se Dne otevřených dveří zúčastnili děkujeme a budeme se těšit na další podobně příjemná setkání.

Tým PSUP