MŠMT: Vyhlášení výzvy GLOBALSTARS Japan (LUEJP23)

Čtvrtek 26. říjen 2023, 9:51

MŠMT vyhlásilo dne 23. října 2023 výzvu k podání návrhů projektů na mezinárodní úrovni GLOBALSTARS JAPAN v programu INTER-EXCELLENCE II, podprogramu INTER-EUREKA s dobou řešení 2024-2027.

Záměrem Výzvy LUEJP23 je výběr a podpora české části bilaterálních nebo multilaterálních projektů výzkumu, vývoje a inovací na mezinárodní úrovni, a to se zaměřením do všech vědních oblastí vyjma jaderné energie a vývoje léků, realizovaných v konsorciu s japonským partnerem (případně dalším zahraničním partnerem ze země účastnící se výzvy). UPOL může vystupovat pouze v roli partnera.

Lhůta pro podávání návrhů projektů začíná dne 24. října 2023 a končí dne 31. ledna 2024. Hodnotící lhůta potrvá od 1. února 2024 do 31. května 2024. Výsledky LUEJP23 budou zveřejněny na internetových stránkách poskytovatele.

Veškeré dokumenty k odeslání datovou schránkou dodejte, prosím, na ludmila.hrabakova@upol.cz s dostatečným předstihem alespoň dvou dnů k zajištění podpisu statutárního orgánu na základě fakultní košilky, nejpozději tedy 29.1.2023 do 12:00 hod.

Více informací a veškeré relevantní dokumenty na stránkách poskytovatele dotace.

Případní zájemci o pomoc při podání grantu se mohou také obrátit na pracovníky Projektového servisu Univerzity Palackého v Olomouci. V tomto případě:

Mgr. Eva Richterová
eva.richterova@upol.cz