Zapište si zahraniční online kurzy o evropské politice, kultuře či klimatu

Zdroj: Pixabay
Pondělí 17. červen 2024, 8:52

Díky členství UP v síti Aurora máte možnost zapsat si na zimní semestr také online předměty z dalších evropských univerzit. Innsbrucká univerzita aktuálně nabízí čtveřici předmětů, zaměřených na evropskou politiku a budoucnost, kulturu, udržitelnost a klimatickou změnu. Deadline pro registraci je 12. července.

Aktuálně si můžete pod jednotlivými odkazy prohlédnout anotace i rozvrh čtyř online předmětů:

Na kurzy se můžete přihlásit v tomto registračním formuláři do 12. července. Pozor, ve formuláři je více kurzů, jako studenti UP si však aktuálně můžete zapsat jen čtyři více zmíněné předměty.

Za splnění předmětů můžete obdržet kredity (ETCS). Pro informaci o tom, zda vám mohou být uznány do studijního plánu, kontaktujte koordinátora mobilit (Erasmus apod.) na vaší katedře.

Univerzitní síť Aurora sdružuje 9 evropských univerzit včetně UP, které dohromady mají přes 260 000 studentů. Společně chtějí posunout evropské vysoké školství dál a fungovat jako jeden velký kampus, v němž je jednoduše možné studovat předměty na různých univerzitách, sdílet výzkumné a výukové materiály, jezdit na výměnné pobyty nebo využívat nabídku hybridních a online kurzů. Kladou velký důraz na současné globální výzvy a problémy, jakými jsou udržitelný rozvoj, kulturní diverzita nebo digitalizace.