Zapojte se do dubnové výzvy Rozběháme UP

Pondělí 4. duben 2022, 9:00 – Text: Oddělení pro rozvoj a vnější vztahy

Ve středu 6. 4. spouštíme běhací výzvu, která potrvá až do 30. 4. Výzvy se mohou účastnit všichni zaměstnanci a studenti Univerzity Palackého v Olomouci.

Jak se do výzvy zapojit?

1. Zaregistrovat se na INDARES s kódem GP4T3 = zařazení do skupiny Rozběháme UP

2. Zapisovat si své kroky v sekci KROKY nebo si propojit účet se svým účtem Garmin a kroky se budou vyplňovat automaticky.

3. Zapisovat si své běhy v sekci POHYBOVÉ AKTIVITY.

Proč se výzvy účastnit? Soutěžíme o vouchery a produkty z univerzitního obchodu UPoint. Na konci dubna vyhlásíme 3 nejlepší dámy a 3 nejlepší pány ve dvou kategoriích KROKY a BĚH. Vzhůru do akce!

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na koordinátora výzvy dr. Michala Vorlíčka (michal.vorlicek@upol.cz).

Průběh registrace: