TA ČR
Technologická agentura ČR (TA ČR) je organizační složkou státu, která byla zřízena v roce 2009 zákonem č. 130/2002 Sb. o podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací.
Technologická agentura ČR (TAČR)
Technologická agentura České republiky vyhlásila sedmou veřejnou soutěž v Programu na podporu aplikovaného výzkumu a inovací SIGMA – dílčí cíl 3, Podpora inovačního potenciálu společenských věd, humanitních věd a umění (dále jen „Program SIGMA – DC3”).
Veřejná soutěž programu SIGMA – DC3 je zaměřena na podporu návrhů projektů, které posilují společenské vědy, humanitní vědy a umění (SHUV) v aktivitách aplikovaného výzkumu a inovací a uplatňují výstupy těchto aktivit v podobě nových nebo podstatně zdokonalených produktů, postupů, procesů nebo služeb.
Dílčí cíl 3 podporuje využití inovačního potenciálu SHUV a jejich zapojení do projektů, které jsou přínosné pro udržení a zvyšování kvality života člověka v reakci na dynamické společenské, ekonomické, globalizační, kulturní nebo technologické proměny.
Soutěžní lhůta končí 13. prosince 2024, z důvodu formální kontroly před odesláním je nutné poslat podklady, případně informace o finálním stavu žádosti v ISTA na email ludmila.hrabakova@upol.cz nejpozději do 12. prosince 2024 do 12:00 hodin.
Z důvodu evidence projektů si dovolujeme upozornit, že je nutné zpřístupnit projekt v ISTA na účet: ludmila.hrabakova@upol.cz. Bez tohoto kroku nebude možné zajistit odpovídající spolupráci UPOL při podávání návrhu projektu. Zpřístupnit je třeba rovněž projekty, ve kterých vystupuje UPOL pouze jako partner. Čestné prohlášení za UPOL bude zasláno.
Více informací na stránkách psokytovatle dotace.
Případní zájemci o pomoc při podání grantu se mohou obrátit na pracovníky Projektového servisu Univerzity Palackého v Olomouci. Těšíme se na spolupráci! V tomto případě:
Mgr. Eva Novosádová
eva.novosadova@upol.cz
58 563 1401 | 733 690 742
Zdroj: TAČR
Technologická agentura České republiky („TA ČR”) vyhlásila ve spolupráci s Ministerstvem obrany první veřejnou soutěž v Programu na podporu aplikovaného výzkumu a inovací v obranném průmyslu PRODEF, podprogram 2 „Národní veřejné soutěže v obranném výzkumu”. Veřejná soutěž v podprogramu 2 je zaměřena na podporu projektů aplikovaného výzkumu a inovací v oblasti moderních nastupujících a přelomových technologií využitelných pro potřeby Armády České republiky. Výsledky projektů budou mít vysoký potenciál pro uplatnění v řadě civilních a vojenských oblastí, tzv. dual use.
Soutěžní lhůta končí dnem 11. 12. 2024.
Případní zájemci o pomoc při podání grantu se mohou také obrátit na pracovníky Projektového servisu Univerzity Palackého v Olomouci. V tomto případě:
Mgr. Eva Novosádová
eva.novosadova@upol.cz
58 563 1401 | 733 690 742